10 lipca 2016r. – Rajd rowerowy do miejsca urodzin Henryka Sienkiewicza

PLAKAT RAJD

10 lipca 2016r. – Rajd rowerowy do miejsca urodzin Henryka Sienkiewicza

14 czerwca 2016

PLAKAT RAJD

Gmina Wola Mysłowska zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w dniu 10 lipca br. w rowerowym rajdzie gwiaździstym do Woli Okrzejskiej – miejsca urodzin Henryka Sienkiewicza.
Impreza ma charakter otwarty.

Start o godz. 10:45 z  Woli Mysłowskiej (Urząd Gminy).

Inicjatorami rajdu rowerowego jest nieformalna grupa nauczycieli w-f z Gminy Krzywda, która na organizację rajdu rowerowego otrzymała dofinansowanie w ramach projektu „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Współorganizatorami rajdu jest Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, Lokalna Grupa Działania „Razem” z siedzibą w Łukowie, Stowarzyszenie Krzewienie Kultury Wiejskiej „Szansa” z siedzibą w Krzywdzie oraz Zespół Szkół w Woli Okrzejskiej.

Impreza ma charakter otwarty. Start o godz. 13:00 z  Woli Okrzejskiej (Muzeum).

Trasy rajdu przebiegają przez miejscowości związane z jego życiem i twórczością i prowadzą do Woli Okrzejskiej, z której o godz. 13:00 wszyscy uczestnicy wyruszą na kopiec Henryka Sienkiewicza w Okrzei i powrócą na uroczyste zakończenie rajdu w parku przy Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Aby prawidłowo ukończyć rajd każdy uczestnik będzie musiał przejechać samodzielnie minimum jedną całą trasę rajdu (tutaj) oraz udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie z zakresu życia i twórczości H. Sienkiewicza.
Wśród wszystkich uczestników, którzy prawidłowo ukończą rajd zostaną rozlosowane atrakcyjne akcesoria rowerowe, w trakcie trwania pikniku. W programie ponadto: konkurs sołectw związanych z życiem i twórczością H. Sienkiewicza, zwiedzanie Muzeum, bicie pamiątkowych monet, konkurs wiedzy o Sienkiewiczu dla uczestników rajdu, rowerowy tor przeszkód, znakowanie rowerów, pokaz tresury psów, warsztaty, gastronomia, itp.

Zapisy do 30 czerwca br. poprzez złożenie karty zgłoszeniowej w Woli Mysłowskiej wysyłając scan na adres lokalnego koordynatora Renaty Bąk, kontakt: renata.bak67(a)wp.pl.

Przed dokonaniem rejestracji należy zapoznać się z Regulaminem rajdu.

Gmina Wola Mysłowska zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w dniu 10 lipca br. w rowerowym rajdzie gwiaździstym do Woli Okrzejskiej – miejsca urodzin Henryka Sienkiewicza.

Impreza ma charakter otwarty. Start o godz. 1045 z[L1]  Woli Mysłowskiej ( Urząd Gminy ).

Inicjatorami rajdu rowerowego jest nieformalna grupa nauczycieli w-f z Gminy Krzywda, która na organizację rajdu rowerowego otrzymała dofinansowanie w ramach projektu „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Współorganizatorami rajdu jest Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, Lokalna Grupa Działania „Razem” z siedzibą w Łukowie, Stowarzyszenie Krzewienie Kultury Wiejskiej „Szansa” z siedzibą w Krzywdzie oraz Zespół Szkół w Woli Okrzejskiej.

Impreza ma charakter otwarty. Start o godz. 1300 z[L2]  Woli Okrzejskiej ( Muzeum ).

Trasy rajdu przebiegają przez miejscowości związane z jego życiem i twórczością i prowadzą do Woli Okrzejskiej, z której o godz. 13.00 wszyscy uczestnicy wyruszą na kopiec Henryka Sienkiewicza w Okrzei i powrócą na uroczyste zakończenie rajdu w parku przy Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Aby prawidłowo ukończyć rajd każdy uczestnik będzie musiał przejechać samodzielnie minimum jedną całą trasę rajdu (tutaj) oraz udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie z zakresu życia i twórczości H. Sienkiewicza.

Wśród wszystkich uczestników, którzy prawidłowo ukończą rajd zostaną rozlosowane atrakcyjne akcesoria rowerowe, w trakcie trwania pikniku. W programie ponadto: konkurs sołectw związanych z życiem i twórczością H. Sienkiewicza, zwiedzanie Muzeum, bicie pamiątkowych monet, konkurs wiedzy o Sienkiewiczu dla uczestników rajdu, rowerowy tor przeszkód, znakowanie rowerów, pokaz tresury psów, warsztaty, gastronomia, itp.

Zapisy do 30 czerwca br. poprzez złożenie karty zgłoszeniowej (tutaj) w[L3]  Woli Mysłowskiej wysyłając scan na adres lokalnego koordynatora Renaty Bąk, kontakt[L4]   [email protected].
 Przed dokonaniem rejestracji należy zapoznać się z Regulaminem rajdu (tutaj).


 [L1]Podać szczegóły z każdej gminy

 [L2]Wstawić szczegóły z danej gminy

 [L3]Podać miejsce

 [L4]Jeżeli się zgodzą podać swoją komórkę, to można wpisać, jeśli nie, to można podać tel. 510 412 710

Gmina Wola Mysłowska

Adres Wola Mysłowska 57,
21-426 Wola Mysłowska
Telefon (0-25) 754 25 22 (0-25) 754 25 16
Fax (0-25) 754 25 16
Dane NIP: 8252058109 REGON: 711582546
E-mail Sekretariat: [email protected] Sekretarz gminy: [email protected] Wójt gminy: [email protected]

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00 Wtorek : 8:00 - 16:00 Środa : 8:00 - 16:00 Czwartek : 8:00 - 16:00 Piątek : 8:00 - 16:00

Przydatne linki